Precyzyjna obróbka metali

Jesteśmy firmą produkcyjno - usługową z wieloletnim doświadczeniem w branży precyzyjnej obróbki metali. Oferujemy pełen zakres usług związanych z mechaniką precyzyjną. Projektujemy i wykonujemy m.in. obudowy i elementy mechaniczne zgodnie z wymogami Klienta.

W naszej firmie realizujemy zarówno zamówienia drobne dla małych i średnich firm jak i zamówienia duże dla przedsiębiorstw i koncernów. Do grona naszych Klientów zaliczają się głównie firmy działające w branży elektronicznej, elektrycznej, stoczniowej, kolejowej, telekomunikacyjnej, budowlanej jak i meblarskiej.

Najwyższa Jakość

O jakość naszych produktów dba przeszkolona i wykwalifikowana kadra pracowników, której trzon nie zmienia się od lat. Dzięki temu jesteśmy wstanie zachować najwyższą jakość i powtarzalność produkcji.

Nie bez znaczenia są też maszyny i urządzenia, które pomagają nam w osiągnięciu stawianych przed nami wyzwań. Najnowocześniejsze maszyny, których nie powstydziłaby się żadna szanująca się firma działająca w branży precyzyjnej obróbki metali, pozwalają nam na niebywałą dokładność i precyzję. Produkt końcowy musi satysfakcjonować nie tylko naszych Klientów ale również nas, dając poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. W naszym parku maszyn znajdują się nowoczesne centra obróbkowe, wycinarki laserowe, wycinarki wodne, gilotyny, prasy, zgrzewarki i spawarki.